Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

14 жовтня – День Українського козацтва

Неділя, 14 жовтня 2012 00:00

14 жовтня в день християнського свята – Покрова Пресвятої Богородиці відзначається також День козацтва. З цієї нагоди викладачами кафедри психології та соціології й кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету упродовж 9-12 жовтня проведено низку заходів.

Старший викладач Галина Безарова та викладач Анна Слубська разом із студентами стоматологічного факультету провели круглий стіл з міні-презентацією “Військове мистецтво українського козацтва” з подальшим обговоренням. Також проведено семінар “Феномен українського козацтва”, де були представленні доповіді студентів І курсу стоматологічного факультету.

З нагоди Дня козацтва студенти медичного факультету №2 мали змогу прослухати лекцію старшого викладача Лідії Потапової та викладача Ігора Скакуна “Культура козацької доби” На завершення було проведено круглий стіл зі студентами медичного факультету №1 “Вшанування українського козацтва”, в якому прийняли участь професор Василь Чебан, доценти Лариса Шутак, Галина Навчук, Алла Ткач, та Оксана Оліник, головний куратор медичного факультету №1