11 січня

Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

В Університеті третього віку відкрито новий факультет

Вівторок, 09 жовтня 2012 00:00

9 жовтня 2012 року відбулось відкриття факультету Основ медицини, здорового способу життя Університету третього віку. Факультет відкрили на базі Чернівецького комунального територіального центру соціального обслуговування “Турбота”. Першими слухачами факультету стали 15 осіб пенсійного віку – мешканці Чернівців, частина з яких обслуговується центром.

Привітати слухачів факультету прийшли представники Буковинського державного медичного університету: асистент кафедри гістології Олександр Петришен, заступник головного куратора медичного факультету №2 та Вікторія Хухлей, студентка ІІ курсу. Від імені Буковинського державного медичного університету Олександр Іванович побажав слухачам здоров’я, творчої наснаги та цікавого спілкування і висловив думку стосовно майбутньої співпраці між університетами. Вікторія подарувала слухачам музичне привітання.