11 січня

Ткач А.В.

Шановні працівники бібліотеки!

Четвер, 27 вересня 2012 00:00

Щиросердечно вітаю Вас з нагоди Вашого професійного свята – всеукраїнського дня бібліотек.

Ваша наполеглива праця по удосконаленню структури бібліотеки, втілення нових форм роботи зі студентами та молодими вченими, допомагає  їм здобуту інформацією перетворити на знання й працю на благо Буковинського державного медичного університету.

Створення бібліотеки за місцем проживання іноземних студентів з унікальним книжковим фондом наукової та навчальної літератури в кількості біля 90 тисяч примірників зумовлює оптимальні умови для навчання та проживання майбутнім лікарям зарубіжжя. Дякую всім Вам за Вашу невтомну благородну працю. Будьте успішні. Бажаю міцного здоров`я, сповнення найзаповітніших мрій, наснаги в роботі.

З повагою,
Ректор                                                                                     Т.М.Бойчук