10 лютого

Акентьєв С.О.
Буряк О.Г.
Калуцький І.В.

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

Неділя, 23 вересня 2012 00:00

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії.

Завдяки працівникам відділу міжнародних зв'язків університету 8 представників у складі студентів, лікарів-інтернів і викладачів вишу мали змогу взяти участь у цьому науковому форумі.

Згідно програми конференції молоді науковці могли прослухати лекції провідних європейських професорів з різних напрямків трансплантології, а також виступи молодих науковців з різних країн. Особливу цікавість викликали лекції професора Б. Майзер – президента Європейського Товариства трансплантологів та професора Р. Гетцер – директора Інституту Серця в Берліні, які висвітлили новітні технології в лікуванні різних захворювань, в тому числі з використанням механічного серця типу incor та excor.

Молоді науковці В. Юзько, К. Вілігорська, А. Пушкашу, М. Степанченко активно доповідали на своїх секціях зі спеціальностей “Акушерство і гінекологія”, “Кардіологія”, “Патологія” (керівники: професори О.М.Юзько, О.С. Полянська, О.С. Федорук, доцент А.О. Міхеєв).

Учасники конференції приймали участь в семінарах з питань риторики, правильності оформлення публікацій, ехокардіографії, ендоскопії. Практичні навики та досвід, які отримали молоді науковці допоможуть їм правильно викладати науковий матеріал у вигляді статей і тез, доповідати на наукових форумах та в майбутньому стати хорошими фахівцями своєї справи.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: