Студенти-фармацевти здають державні іспити

На фармацевтичному факультеті

продовжує роботу екзаменаційна комісія для прийому державних іспитів у студентів спеціалістів очної та заочної форми навчання. Головою екзаменаційної комісії призначено к.фарм.н., доцента Геруша О. В. До складу комісії крім співробітників університету ввійшли також представники практичної фармації області.

У цьому році іспити складатимуть 67 студентів спеціальності «Фармація». Згідно навчального плану студенти складатимуть практично-орієнтовані іспити з:

• фармацевтичної хімії,
  • фармакогнозії,
  • технології лікарських засобів,
  • управління та організації у фармації,
  • клінічної фармації.

До організації та проведення іспитів залучені 4 випускових кафедри: фармації, медичної та фармацевтичної хімії, фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії, внутрішньої медицини.

08 березня на кафедрі медичної та фармацевтичної хімії проведено практично-орієнтовані іспити з фармацевтичної хімії та фармакогнозії. З фармацевтичної хімії студентам були запропоновані завдання, які передбачали практичне виконання контролю якості лікарських форм, а саме проведення ідентифікації, кількісного визначення, випробування на чистоту. На іспиті з фармакогнозії студенти демонстрували засвоєння практичних навичок ідентифікації лікарської рослинної сировини (ЛРС) методами мікро- та макроскопічного аналізу, аналізу ЛРС за хімічним складом, визначення термінів і способів заготівлі, сушіння і зберігання ЛРС. Під час іспитів студенти продемонстрували високий рівень засвоєння вмінь і навичок.