Студенти БДМУ впродовж місяця проводитимуть просвітницьку акцію

29 вересня у Всесвітній день серця викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету розпочали просвітницьку акцію, яка триватиме місяць.

Поєднавши дві визначні просвітницькі події з інтервалом в місяць, організатори ставлять за мету підвищення поінформованості чернівчан та гостей міста про заходи попередження загрозливих серцево-судинних подій та популяризацію оздоровчих навичок.

Куратори медичного факультету №1 асистенти кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я Любов Власик та Жанетта Чорненька зі своїми кураторськими групами поточного та попереднього року, студентами ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», розпочали масову просвітницьку акцію для населення щодо профілактики серцево-судинних захворювань, яка буде тривати до Всесвітнього дня боротьби з інсультом (29 жовтня).

У проведенні акції взяли активну участь головний куратор медичного факультету №1 Оксана Оліник, студенти 10 та 14 груп 4-го курсу (медичний факультет №1), студенти 31 групи 5-го курсу (медичний факультет №2), які проводили опитування осіб старшого віку щодо наявності у них чинників ризику та роздавали перехожим пам’ятки з профілактичними рекомендаціями, пригощали свіжими яблуками.

Місцем проведення заходу став парк ім.Т.Г.Шевченка як заохочення до вибору здорового середовища, піших прогулянок та приємного спілкування.

«Спільна участь студентів різних років навчання у подібних заходах сприяє передачі досвіду та підвищує мотивацію молоді до активних просвітницьких дій. Місячник, розпочатий у Всесвітній день серця буде продовжуватися студентським науковим товариством кафедри кожного четверга. Місце зустрічі: парк ім. Т.Г.Шевченка, біля Літнього театру,» – розповідає організатор акції, керівник студентського наукового товариства кафедри Любов Власик.