Студенти БДМУ отримали Гран-прі Всеукраїнського конкурсу

Ансамбль «Букмед» БДМУ отримав Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Осіння Пектораль талантів 2016».

Від імені ректорату щиро вітаємо талановиту творчу студентську молодь БДМУ та їх керівників з високими і достойними нагородами. Бажаємо нових вершин, нових ідей та творчого натхнення.

Упродовж 5-6 листопада в палаці «Академічний» проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Пектораль талантів».

Творча студентська молодь БДМУ взяла участь та здобула абсолютну перемогу у вищезгаданому конкурсі. На мистецькому змаганні було представлено конкурсні номери у номінаціях «Народне хореографічне мистецтво», «Естрадний вокал», «Спортивно-бальні танці», «Хорові колективи та ансамблі».

Перемоги студентів БДМУ

Абсолютну перемогу на Всеукраїнському мистецькому рівні – Гран-прі конкурсу – отримали учасники ансамблю «Букмед» та їх керівник Тетяна Д’яченко.

У номінації «Народне хореографічне мистецтво» II місце посів Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта» у складі хореографічної групи.

В номінації «Спортивно-бальні танці» II місце отримав квартет «Body language».

У номінації «Естрадний вокал» II місце посіла студентка коледжу БДМУ спеціальності «сестринська справа» Ольга Сливка, I місце в даній номінації посів Богдан Петрюк, студент медичного факультету №2. До слова, Ольга отримала спеціальний приз від організаторів конкурсу Подарунковий сертифікат для запису пісні на студії звукозапису «TATAMUSIC» м. Київ), таким же сертифікатом нагороджено і Богдана Петрюка, як володаря I місця.