Студенти БДМУ провели поетичний вечір-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні

Минуло три роки після трагічних подій Революції Гідності. Буремні й доленосні події другого Майдану вплинули на кожного українця, залишивши вічну рану в серцях.

У ці пам’ятні дні кожен з нас переживає біль втрати та скорботу. І часто наш біль знаходить вихід саме в мистецтві.

Тому 22 листопада в приміщенні Історико-медичного музею БДМУ студенти провели вечір поетичної творчості, присвячений Дню Гідності та Свободи. Майбутні медики ділилися своїми думками та переживаннями через віршовані рядки, слухаючи які було важко стримати сльози.

Своєю творчістю поділилися Корецька Катерина (студентка 4 курсу «Педіатрія»), Софія Гук (2 курс «Педіатрія»), Волянюк Любомир (4 курс «Педіатрія»), Гоян Анастасія (3 курс медичний факультет №1), Снігур Катерина (3 курс медичний факультет №1).

Організатор зустрічі Антон Трач, студент-поет 4 курсу медичного факультету №1, також зачитав власні вірші, написані під час Революції Гідності.

Послухати поезію прийшли не лише однокурсники та учасники «Школи лідера БДМУ», а й викладачі університету, зокрема, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, головний куратор медичного факультету №4 Світлана Семененко, заступник головного куратора медичного факультету №2 Олена Ясінська та науковий співробітник музею Аліса Жуковська. Студенти разом з викладачами пригадували події тих зимових місяців у центрі столиці та гаряче ділилися враженнями від почутих віршів. Олена Ясінська також зачитала свої рядки, які змусили задуматися над невимовленим питанням: «Хто вони, справжні герої»?

Не обійшлось і без філософської лірики, якою завершився творчий вечір студентів БДМУ. На завершення Ніна Іванівна подякувала студентам-поетам та висловила сподівання, що такі зустрічі стануть традиційними та проводитимуться регулярно, адже поезія – це ліки і відпочинок для душі.