Студенти з Молдови відвідали БДМУ в рамках білатерального обміну

Упродовж 27 листопада-2 грудня у БДМУ в межах білатерального обміну перебували 6 студентів з Університету медицини та фармації ім. Н.Тестеміціану (м.Кишинів, Молдова).

В рамках програми студенти обрали кафедри фармації, акушерства, гінекології та перинатології, урології та нейрохірургії, дерматовенерології, нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М.Савенка.

Гості були присутні на практичних заняттях, відвідали лекції та майстер-класи, брали участь в хірургічних операціях. Варто відмітити, що іноземні гості залишились задоволені отриманим досвідом. Щодня на студентів чекала соціальна програма: піша екскурсія містом, відвідування Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Вірменської церкви, Костелу «Серце Ісуса» та інших культурних пам’яток нашого міста, а також подорож до Хотинської та Кам’янець-Подільської фортець.

Зустріч з ректором БДМУ

Під час зустрічі студентів Університету медицини та фармації ім. Н.Тестеміціану з ректором Буковинського державного медичного університету Тарасом Бойчуком обговорювалися питання про важливість розвитку навичок та збагачення практики за кордоном, участі студентів ВНЗів-партнерів у конференціях та активної наукової діяльності. Ректор вручив студентам сертифікати учасників обміну та приємні подарунки, побажав успіхів, натхнення та наснаги, вони ж, в свою чергу, передали подарунки для нашого університету.

Від’їжджаючи додому, учасники обміну дякували за незабутньо проведений час та враження, обіцяли повернутись знову та запрошували студентів БДМУ неодмінно відвідати Університет медицини та фармації ім. Н.Тестеміціану в Кишиневі.