Вчена рада БДМУ

24 листопада відбулося чергове засідання вченої ради університету, яке розпочалося традиційно з вручення вітальних адрес ювілярам. Також професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ вручив подяки студентам – учасникам мистецьких студій палацу «Академічний» та їх творчим керівникам за зайняті призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.

З актовою промовою «Оптимізація менеджменту та профілактики бронхіальної астми у дітей з позицій її фенотипової неоднорідності» виступила професор Олена Колоскова.

Про науково-педагогічну діяльність медичного факультету №1 доповів декан факультету, професор Василь Москалюк.

Вченою радою 10 співробітників університету обрано за конкурсом на посади професорів кафедр і 12 співробітників – на посади доцентів кафедр.

Також члени Вченої ради заслухали та затвердили звіт директора бібліотеки Валентини Цимбал про роботу бібліотеки за 2014-2016 рр.

Про підготовку резерву на керівні науково-педагогічні посади університету доповів проректор з науково-педагогічної роботи доцент Ігор Геруш.

Під час Вченої ради також було розглянуто та затверджено матеріали засідання наукової та центральної методичної комісій.

Вченою радою прийнято рішення про реорганізацію факультету післядипломної освіти в навчально-науковий інститут післядипломної освіти та затверджено матеріали матеріали акредитаційного самоаналізу зі спеціальності «Медична психологія» і матеріали ліцензійних справ зі спеціальностей «Медсестринство» (освітні ступені «бакалавр» та «магістр») й «Технології медичної діагностики та лікування» (освітній ступінь «бакалавр»), а також розглянуто План заходів Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» щодо реалізації плану пріоритетних заходів вищих навчальних закладів та закладів післядипломної освіти МОЗ України у 2016/2017 навчальному році.

Під час засідання затверджено правила прийому до ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» у 2017 році та Положення про приймальну комісію ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».