Студенти БДМУ провели День Новорічної ялинки у дитячому садку «Паросток»

16 грудня студенти Буковинського державного медичного університету провели новорічне свято в дитячій установі.

Студенти 1 та 17 груп І курсу, 3 та 13 ІІ курсу та 41 групи IV курсу медичних факультетів № 1, 2, 3 разом зі своїми кураторами і викладачами Іриною Семенко та Ніною Войткевич відвідали дитячу дошкільну установу «Паросток» для діток з вадами зору.

Майбутні медики принесли новорічні прикраси для ялинки, яка вже чекала на них разом з дітками в актовій залі дитячого садка. І великі і малі разом прикрашали ялинку, яка за 15 хвилин з просто зеленого дерева перетворилась на яскраву новорічну красуню. Біля ялинки дітки читали віршики та співали пісень українською та англійською мовами, разом зі студентами грали у цікаві ігри. Задоволені та щасливі студенти повертались із дитячого садочка, а дітки – на вечерю, де їх чекали солодощі на десерт від Святого Миколая.

Історія Новорічної ялинки налічує багато тисячоліть.

Прообразом цієї чарівної гості новорічних свят було Мирове Дерево, що в древні часи вважалось символом створення світу. У слов’янських народів Мирове Дерево асоціювалося з березою, у древніх єгиптян – з пальмою, в Греції – з кипарисом, у Римі – з фіговим деревом, а у кельтів – з омелою.

Традиція прикрашати будинки деревами сформувалась лише в Середні Віки в день зимового сонцестояння 22 грудня. За повір’ями саме в найкоротший день року був день народження Адама та Єви. Тому в цей день люди заносили в свої будинки вічнозелені рослини та прикрашали їх червоними яблуками. Але вже у 15 столітті хвойні святкові дерева прикрашалися скляними кульками та іншими іграшками. У нас традиція Новорічної ялинки з’явилась у 1699 році.