Засідання Вченої ради БДМУ

30 серпня 2011 року відбулося планове засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету та конференція трудового колективу.

Засідання вченої ради відкрив Т.М.Бойчук, ректор БДМУ. Він привітав присутніх з 20 річницею незалежності України і початком нового навчального року. До слів привітання приєднався почесний гість засідання – І.Д.Шкробанець, начальник Головного управління охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації.

Також Тарас Миколайович представив в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Буковинського державного медичного університету – І.В. Геруша.

Уже стало традицією розпочинати Вчену раду БДМУ з привітань. Тарас Миколайович вручив вітальні адреси ювілярам: С.Д.Тащук, старшому лаборанту кафедри патоморфології, О.І.Сплавському, доценту кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, клінічної імунології та алергології, В.В.Білоокому, декану стоматологічного факультету, професору кафедри хірургії. Також ректор вручив атестати про присвоєння вченого звання професора д.м.н. О.І.Денисенко, д.м.н. Л.О.Зуб та д.м.н. І.В.Кривецькому; атестати про присвоєння вченого звання доцента: к.м.н. В.В.Горячеву, к.м.н. Н.І.Ковтюк, к.м.н. В.М.Ходоровському, к.м.н. Т.В.Казанцевій, к.м.н. І.В.Калуцькому, к.м.н. О.П.Антонюк, к.м.н. Б.Ю.Банул, к.м.н. О.В.Глубоченко, к.м.н. М.П.Тимофієвій, к.м.н. Л.М.Рак, к.м.н. О.В.Руснак-Каушанській, к.м.н. І.В.Трефаненко, к.м.н. С.П.Бродовському, к.м.н. Б.В.Петрюку. Дипломи кандидатів наук отримали: О.О.Філіпець, І.В.Мацьопа, О.Г.Буряк, В.Г.Савка, Н.І.Гаїна. Грамоту міського військового комісара отримав В.Ф.Руснак.

Про підсумки роботи університету у 2010-2011 навчальному році і завдання на 2011-2012 навчальний рік доповідав Т.М.Бойчук, ректор БДМУ.

Про результат набору студентів на перший курс та заходи щодо залучення на навчання вітчизняних та іноземних громадян і прийом студентів у 2012 році доповідав доцент В.Г.Глубоченко, відповідальний секретар приймальної комісії.

Доцент І.В.Геруш, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи доповідав про готовність кафедр та служб університету до нового навчального року. Також Ігор Васильович подав до розгляду кандидатури студентів на призначення іменних стипендій у 2011-2012 навчальному році.

О.А Оленович, стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, доцент кафедри внутрішньої медицини та ендокринології прозвітувала про наукову діяльність за період одержання стипендії.

І.І.Павлуник, учений секретар доповідав про виконання плану роботи Вченої ради університету у 2010-2011 навчальному році і ознайомив членів Вченої ради із планом роботи на 2011-2012 навчальний рік.

Після Вченої ради відбулася конференція трудового колективу БДМУ, на якій ректор університету зачитав звіт роботи за 2010-2011 навчальний рік. Звіт було схвалено, роботу професора Т.М.Бойчука на посаді ректора БДМУ визнано задовільною.

Щодо внесення змін до Статуту БДМУ виступив юрисконсульт В.С.Гордей. Зміни до Статуту було прийнято і направлено на реєстрацію у встановленому порядку.