10 лютого

Акентьєв С.О.
Буряк О.Г.
Калуцький І.В.

Студенти БДМУ взяли участь в XIV-тій Міжнародній медичній студентській конференції

Четвер, 08 листопада 2012 02:00

Упродовж 8-11 листопада 2012 року в м. Крайова (Румунія) проходила XIV-та Міжнародна медична студентська конференція (CIMSC-2012).

Молоді науковці під час конгресу працювали у чотирьох секціях “Фундаментальна медицина”, “Клінічна медицина”, “Хірургія” і “Терапія”. Студенти мали можливість взяти участь у воркшопах: Інтерпретація ЕКГ, перша допомога, вузли та шви, молекулярна і клітинна біології. Майбутні медики мали можливість попрацювати на лапароскопічному тренажері, показати свої хірургічні навички, а саме: накладання різних видів швів, створення анастомозу. Також всі учасники конференції мали унікальну можливість бути он-лайн спостерігачами операції, яку проводили фахівці Дослідного центру з гастроентерології та гематології м. Крайова.

Від Буковинського державного медичного університет участь у конференції взяли дванадцять студентів різних курсів: Вікторія Юзько, Анастасія Пушкашу, Ірина Бабенчук, Людмила Кузик, Марина Сарафінчан, Володимир Маковський, Денис Кучер, Віктор Гаврилович, Анатолій Бічер, Євгеній Піжовський, Андрій Гринкевич, Едгар Кейль.

Прочитано 962 разів Останнє редагування Вівторок, 04 грудня 2012 13:07