Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Не дай СНІДу шанс!

П'ятниця, 30 листопада 2012 16:34

Саме під такою назвою студенти Буковинського державного університету читали лекції у навчальних закладах Чернівців напередодні Всесвітнього дня боротьби зі Снідом. Також студенти-медики долучаться до акції, яку проводить Студентський парламент Буковини та будуть в числі волонтерів, які роздаватимуть на площах міста стрічки та агітматеріали перехожим.

Ряд тематичних заходів приурочених до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом було проведено колективом кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету.

Зокрема, співробітники кафедри – куратори відділень обласної дитячої клінічної лікарні – провели роз‘яснювальні бесіди на дану тематику з батьками та підлітками, які знаходяться на стаціонарному лікуванні. Висвітлювалися шляхи поширення, механізми передачі, а також заходи з первинної профілактики розповсюдження ВІЛ-інфекції. Підготовлені та вручені всім присутнім тематичні флаєри з протидії розповсюдженню ВІЛ-інфекції серед населення.

До акції активно долучилися студенти VI курсу, зокрема, ними виготовлено та презентовано інфекційному відділенню дітей молодшого віку санбюлетні “Єднаймося проти СНІДу!”.

Не залишилися осторонь і студенти ІІІ медичного факультету. 30 листопада проведено семінар-диспут зі студентами-іноземцями з проблеми запобігання поширенню ВІЛ-інфекції. Разом із тим, на запрошення колективу кафедри, з інформаційним повідомленням під час даних заходів виступив заступник головного лікаря Чернівецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом лікар вищої категорії Веніамін Юдицький, який презентував відеоролик для батьків та пацієнтів-підлітків, та виступив перед лікарською аудиторією з повідомленням на тему “Не дай СНІДу шанс”.

Прочитано 1160 разів Останнє редагування Субота, 01 грудня 2012 01:57