22 березня

31 березня
Житарюк В.М.
Ластівка І.В.

Звітна конференція студентського самоврядування університету

Середа, 28 листопада 2012 02:00

28 листопада у стінах палацу “Академічний” відбулася звітна конференція студентського самоврядування Буковинського державного медичного університету. Делегати  факультетів мали змогу ознайомитися з напрямками діяльності та результатами роботи комісій Студентської Ради. Голова Студентської Ради – Василь Мосійчук виступив зі звітною доповіддю, у якій представив результати роботи кожної комісії, відзначив найактивніших студентів, окреслив напрямки діяльності студентського самоврядування на наступний рік.

Захід відвідав ректор Буковинського державного медичного університету – професор Тарас Бойчук, у своїй промові він підкреслив значущість діяльності органів студентського самоврядування, а також висвітлив найактуальніші питання пов’язані з мережею дистанційного навчання “moodle”, матеріально-побутовим облаштуванням гуртожитків, впровадженням системи комплексного оцінювання студентів.

Присутніми на конференції були й проректор з науково-педагогічної роботи – Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання – Ніна Зорій, заступник ректора з соціальних питань – Юрій Рандюк, декани факультетів, а також головні куратори.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 1045 разів Останнє редагування П'ятниця, 14 грудня 2012 18:14