Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Не згасни свічко пам’яті

Субота, 24 листопада 2012 02:00

День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні щорічно відзначається в останню суботу листопада. З цієї нагоди працівниками кафедри суспільних наук та українознавства упродовж тижня було проведено низку заходів за участю професора Василя Чебана, завідувача кафедри та доцента Ніни Зорій, проректора з науково-педагогічної роботи та виховання. Було проведено круглий стіл “Голодомори ХХ століття в Україні” зі студентами медичного факультету №1.

Старший викладач Лідія Потапова прочитала лекцію “Культура України у роки радянської тоталітарної системи” студентам медичного факультету №2. Доценти Лариса Шутак, Алла Ткач та Галина Навчук провели міні-лекції у групах фармацевтичного факультету.

Також ряд заходів відбувся на кафедрі психології та соціології, які організували старший викладач Ганна Безарова та викладач Анна Слубська. Було проведено круглий стіл “Спогади людей які пережили голодомор 1932-1933 років” зі студентами медичного факультету №1. Відбулася лекція – презентація та обговорення виставки в м.Києві “Меморіал голодомору” з студентами стоматологічного факультету. Кураторами кафедри проведено виховні години “Запалимо свічку в пам'ять жертв голодоморів” та перегляд відео-виставки “Меморіал голодомору 1932-1933 р”.

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 771 разів Останнє редагування П'ятниця, 14 грудня 2012 18:19