Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Зелене довкілля дітям

Четвер, 22 листопада 2012 02:00

22 листопада в місті Чернівці проходила студентська благодійна екологічна акція “Зелене довкілля дітям”. До акції долучилися також студенти Буковинського державного медичного університету та Чернівецького медичного коледжу. Студентcтво нашого міста та області прибрали територію, прилеглу до комунальної загальноосвітньої школи-інтернату “Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей”.

Ініціаторами та організаторами проведення такої акції виступили Громадська екологічна рада при державній екологічній інспекції в Чернівецькій області, Державна екологічна інспекція в Чернівецькій області та Студентський Парламент Буковини.

“Своїм прикладом ми хочемо показати, що не байдужі до того, в якому середовищі живемо і цим самим закликати всю активну молодь міста й області до проведення аналогічних заходів. Адже тут ще жити нам і нашим дітям,” –зазначив голова Студентського парламенту Буковини Віталій Смандич, лікар-інтерн Буковинського державного медичного університету.

Прочитано 631 разів Останнє редагування Субота, 01 грудня 2012 12:20