У БДМУ відзначили День фізичної культури та спорту

У суботу 13 вересня у Буковинському державному медичному університеті традиційно відзначали День фізичної культури та спорту. Напередодні впродовж кількох днів в університеті проводилися змагання з різних видів спорту.

На штучному майданчику стадіону «Буковина» 11 вересня змагалися футболісти з команд медичних факультетів №1, 2,3 та стоматологічного. Наступного дня свою швидкість та спритність у спортивних естафетах демонстрували команди медичного факультету №4, фармацевтичного факультету та коледжу БДМУ.

Суботній ранок розпочався з нагородження. Присутніх вітали проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Зорій Н.І., голова профкому БДМУ Ковальчук П.Є. Грамотами ректора БДМУ за активну участь у спортивному житті університету та пропаганду здорового способу життя були відзначені високоповажні професори та доценти університету, які систематично тренуються у секціях Спортивного клубу. Зокрема, Пашковський В.М., Зайцев В.І., Давиденко І.С., Полянський І.Ю., Кривецький В.В., Бірюк І.Г., Жуковський О.О., Поліщук О.Ю., Савка І.Г., Бербець А.М., Андрієць В.В., Боєчко В.Ф., Ковальчук П.Є., Плаксивий О.Г., Войтів Я.Ю., Павлюкович О.В., Хащук В.С., Харабара О.Г.

Потім почалися традиційні для цього дня змагання з баскетболу між співробітниками клінічних та теоретичних кафедр. Команди  завзято боролися за м’яч під кошиком, демонструючи студентам-уболівальникам, що їхні викладачі мають чому їх навчити не лише в аудиторії, але й у спортивних змаганнях. У результаті змагань переможцем став спорт і задоволення від гри.

Спортивний запал своїх викладачів підтримали студенти. Збірна команда з волейболу зіграла товариську зустрічі з командою ДЮСШ. Одночасно проходив турнір з настільного тенісу, шахів, був представлений майстер клас з вільної боротьби та айкідо.