Викладачі та студенти БДМУ нагороджені Почесними грамотами

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток медичної освіти і науки, підготовку медичних кадрів, високий професіоналізм та з нагоди 70-річчя з Дня заснування Буковинського державного медичного університету Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я були нагороджені

Ольга Денисенко – завідувач кафедри дерматовенерології, Олена Колоскова – завідувач кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, Валентин Мислицький – професора кафедри патологічної фізіології, Андрій Сокол – професор кафедри інфекційних хвороб та епідеміології.

Подякою Міністерства охорони здоров’я України нагороджені – Олег Жуковський – доцент кафедри гігієни та екології, Федір Марчук – доцент кафедри анатомії людини ім.М.Г.Туркевича, Іван Павлуник – вчений секретар, Наталія Пашковська – завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології, Олександр Кулик – директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ.

Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені: Ігор Плеш – завідувач кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти, Олександр Рак – завідувач кафедри іноземних мов, Олександр Федів – завідувач кафедри внутрішньої медицини.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради нагороджені: Богдан Макар – завідувач кафедри анатомії людини ім.М.Г.Туркевича, Василь Пішак – професор кафедри медичної біології та генетики, Володимир Патратій – професор кафедри мікробіології та вірусології, Володимир Ходоровський – начальник навчального відділу з сектором моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення.

Почесною грамотою Чернівецької міської ради нагороджені: Надія Григор’єва – доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії, Алла Остафійчук – головний бухгалтер, Віталій Чорноус – доцент кафедри медичної та фармацевтичної хімії.

Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені: Євгенія Барбаза – провідний економіст планово-економічного відділу, Леонід Безруков – професор кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, Олег Ванчуляк – доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства, Валерій Пашковський – декан факультету післядипломної освіти, Лілія Тодоріко – завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології.

Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені: Андрій Бамбуляк – асистент кафедри хірургічної та дитячої стоматології, Роман Булик – завідувач кафедри медичної біології та генетики, Галина Навчук – доцент кафедри суспільних наук та українознавства, Олександр Слободян – завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії.

Почесною грамотою Міністерства культури України нагороджено: Віктора Головка – директора Палацу «Академічний».

Почесною грамотою Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені: Валентина Цимбал – директор бібліотеки БДМУ, Володимир Білоус – директор Історико-медичного музею БДМУ.

Почесним знаком Федерації профспілок України за розвиток соціального партнерства нагороджено: Тараса Бойчука – ректора Буковинського державного медичного університету.

Почесною грамотою Центрального комітету профспілки працівників охорони здоров’я України нагороджено: Колектив Буковинського державного медичного університету.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради профспілок нагороджено: Петра Ковальчука – голову профспілкового комітету, доцента кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії.

Почесною грамотою Чернівецького обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я нагороджено: Миколу Кокалка – доцента кафедри анестезіології та реаніматології.

Почесною грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені: Наталя Куліш – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини, Анна Гуцуляк – студентка 6 курсу медичного факультету № 1, спеціальність «Лікувальна справа», Максим Ткачук – студент 6 курсу медичного факультету № 2, спеціальність «Лікувальна справа», Яна Пальчикова – студентка 5-го курсу стоматологічного факультету.

Почесною грамотою Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради нагороджені: Микола Антофійчук – доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, Олександр Волошин – професор кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, Людмила Микалюк – методист І кат. деканату факультету післядипломної освіти, Сергій Сокольник – доцент кафедри дитячої хірургії та отоларингології.

Почесною грамотою Управління освіти Чернівецької міської ради нагороджені: Василь Боєчко – доцент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики, Олександра Горошко – доцент кафедри фармації, Михайло Лютик – доцент кафедри анатомії ім.М.Г.Туркевича.

Почесною грамотою Буковинського державного медичного університету нагороджені: Віктор Коновчук – професор, завідувач кафедри  анестезіології та реаніматології; Віктор Тащук – професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання; Петро Ляшук – доцент, ветеран праці, Світлана Тащук – старший лаборант кафедри патологічної анатомії.

За вагомі успіхи у навчанні, активну участь у роботі студентського самоврядування та з нагоди 70-річчя Буковинського державного медичного університету нагороджені: Анна Рибарчук – студентка 6 курсу медичного факультету №1, Dixit Ankita (ДіксітАнкіта) – студентка 6 курсу медичного факультету №3, Павло Кишкан – студент 5 курсу медичного факультету №4., Марина Теодореску – студентка 3 курсу Коледжу БДМУ.