Відомі випускники привітали Alma-mater з 70-літтям

Буковинський державний медичний університет не тільки освітній центр, але й заклад, який готує керівників, видатних особистостей і лідерів. Свідченням цьому є випускники, які зараз очолюють науково-дослідні інститути. Відзначити поважну дату – 70-річчя університету – приїхали

Тарас Никула – Академік Відділення медицини Академії Наук Вищої Освіти України, Анатолій Гоженко – Директор ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України», Георгій Гайко – Директор ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», Микола Проданчук – Директор наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. академіка Л.І.Медведя МОЗ України, Дмитро Зербіно – Директор Інституту клінічної патології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Георгій Рощін – Директор Українського науково-практичного центру Екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Анатолій Косаковський – проректор з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Буковинський державний медичний університету має багато досягнень, бо на шляху до вдосконалення були злети та падіння, радощі та розчарування. Однак найбільшим досягненням є його випускники, які працюють у різних куточках світу і з гордістю кажуть: «я – випускник БДМУ». Приїхали на урочисті збори з нагоди ювілею університету: Іван Катеренчук – завідувач кафедри внутрішньої медицини №2 «Української медичної стоматологічної Академії», Андрій Курченко – завідувач кафедри клінічної імунології та алергології з секцією медичної генетики Національного  медичного університету, Володимир Ліхачов – завідувач кафедри акушерства і гінекології №2 Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», Василь Маколінець – завідувач відділом консервативного лікування та реабілітації державної установи «Інститут хребта та суглобів ім. М.І. Ситенка Академії медичних наук України», Василь Малий – завідувач кафедри інфекційних хвороб Харківської академії післядипломної освіти, Гордій Палій – завідувач кафедрою мікробіології, вірусології та імунології Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, Леонтій Сандуляк – професор кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Олександр Свірський – професор кафедри загальної і клінічної патологічної фізіології Одеського національного медичного університету, Георгій Кокощук – професор кафедри практичної психології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Микола Ожеван – доктор філософських наук, професор Національного інституту стратегічних досліджень, Володимир Дибель – генеральний директор територіального медичного об’єднання Любомильського і Шацького районів, Василь Корнацький – головний лікар, заступник директора по клінічній роботі Інституту кардіології ім. М. Д. Стражеска НАМНУ,  Михайло Бойчак – головний лікар амбулаторії АТ Укрексімбанк, Юрій Румянцев – начальник Військово-медичного інституту, Української військово-медичної академії, Сергій Паляниця – В.о. директора Координаційного центру трансплантації органів, тканин і клітин МОЗ України,  .

Поважною гостею заходу була одна з перших випускниць колишнього Чернівецького медичного інституту Валентина П’янковська (Проданчук), яка все своє життя вірно служила медицині.