Відбулася зустріч з іноземними делегаціями

У рамках відзначення 70-річчя Буковинського державного медичного університету відбулася робоча зустріч ректора Тараса Бойчука з

ректором Тбіліського державного медичного університету Зурабом Вадачкорія (Грузія) та Головним лікарем Психіатричної клініки м. Мюнстерлінген Герхардом Дамманном і співробітницею клініки Оленою Кірюхіною (Швейцарська Конфедерація).

Під час зустрічі були обговорені питання перспектив проектного партнерства та академічних обмінів студентів і викладачів навчальних закладів.

«У нас багато спільного, ми поділяємо одні й ті самі цінності, маємо однакові прагнення. Відносини між нашими університетами повинні розвиватися, особливо у напрямку вдосконалення сучасних технологій навчання. Створення Університетської лікарні відкриває перед вами і Буковиною новий етап розвитку. На вас ще чекає велика робота, але я щиро вітаю вас з цією подією», – зазначив Зураб Вадачкорія.

Під час візиту делегати зі Швейцарії подарували університету пристрій «біофітбек» для діагностики та лікування психосоматичних розладів. Він функціонує за принципом біологічного зворотного зв’язку. Пристрій також планується використовувати для реабілітації військовослужбовців з посттравматичним стресовим розладом.

За багатолітню співпрацю та заслуги перед університетом Герхард Дамманн був нагороджений званням почесного професора Буковинського державного медичного університету.

Ректор БДМУ висловив подяку іноземним делегаціям за увагу до навчального закладу та висловив сподівання про подальше зміцнення дружніх стосунків.