«English speaking club» розширює горизонти

22 листопада члени гуртка English Speaking Club, що створений в цьому році при кафедрі іноземних мов, з дружнім візитом відвідали своїх колег та однодумців з Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Варто зазначити, що студенти НМУ виступили з ініціативою до всіх медичних вишів України проводити зустрічі по типу клубу вихідного дня. На їхню пропозицію відгукнулись студенти-медики з Івано-Франківська та Чернівців. Цього разу студенти обговорювали проблеми гастроентерології англійською мовою.

Делегацію Буковинського державного медичного університету з 5 чоловік очолював активний член клубу, голова Координаційної Ради медичних вузів України Національного студентського союзу, студент 4 курсу медичного факультету №2 Сергій Скоропляс. Нашу групу гостинно зустріли студенти-гуртківці НМУ, які були приємно вражені, що English Speaking Club БДМУ об’єднує не лише українських, але й іноземних студентів. На пленарному засіданні п’ять із дванадцяти доповідей були представлені студентами БДМУ: “Healthy Food in the XXI Century: a New Strategy of the WHO and the Possibility of Introducing in Ukraine” (Сергій Скоропляс), “Introduction to Gastroenterology” (Друв Навадія, студент 2 курсу МФ № 3), “Diet and Nutrition” (Міра Шанкер, студентка 4 курсу МФ № 3), “Gastroenterology in Ayurveda” (Крішна Танеджа, студентка 4 курсу, МФ № 3),  ”Vegetable Diet” (Софія Захарчук, студентка 5 курсу, МФ № 2). Цікаві доповіді та яскраві презентації наших студентів викликали живий інтерес учасників засідання, що згодом переросло у жваве обговорення. Організатори заходу вміло і доречно урізноманітнили пленарне засідання захоплюючими рольовими іграми, кросвордами та вікторинами по темі. Культурна програма включала відвідування анатомічного музею на кафедрі анатомії людини НМУ, кафедри іноземних мов НМУ, прогулянку Хрещатиком та Майданом Незалежності (екскурсії проводили члени Київського клубу англійською мовою).

Втомлені та задоволені від перебування в Києві наші студенти повернулись до рідної Alma Mater з планами на майбутнє – провести наступне засідання міжвузівського English Speaking Club на базі Буковинського державного медичного університету!