English Speaking Club розширює горизонти

16 травня на базі кафедри іноземних мов БДМУ за підтримки ректорату університету у рамках міжвузівського співробітництва відбулося чергове засідання ENGLISH SPEAKING CLUB,

в якому взяла участь делегація студентів Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. Великий конференц-зал центрального корпусу ледве вмістив усіх бажаючих послухати цікаві проекти та презентації, підготовлені студентами, обговорити важливі питання впливу людини на навколишнє середовище та його наслідки на здоров’я суспільства, що, власне, і було темою зібрання. Крім того, учасники засідання були задіяні у захоплюючі рольові ігри, вікторини та дискусії, що проходили у невимушеній, творчій та дружній атмосфері, яку майстерно створила активна учасниця клубу Танеджа Крішна, неперевершена МС, студентка 4 курсу медичного факультету № 3.

Гостям з Києва та студентам БДМУ була також запропонована цікава пізнавально-культурна програма: екскурсія в музей кафедри патоморфології, яку проводив англійською мовою доцент кафедри І.Ф.Курченко, англомовна екскурсія містом та до Національного університету ім. Юрія Федьковича, а також участь у музичному фестивалі вуличних оркестрів, який проходив у суботу в Чернівцях.

Як зазначили студенти Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця та керівник їхньої делегації, викладач кафедри іноземних мов Оксана Миколаївна Демидович, усе, що вони побачили, значно перевершило їхні сподівання від відвідин Буковинського державного медичного університету та міста Чернівці. Надалі було вирішено продовжувати співробітництво у галузі міжвузівського англомовного клубу на наступний навчальний рік та залучати до нього якомога більше медичних вузів.