Проведено конференцію про актуальні питання гематології

16 червня у Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини БДМУ разом з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено науково-практичну конференцію

Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області «Актуальні питання гематології у загальній лікарській практиці».

Під час роботи конференції заслухано доповідь доцента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, к.мед.н., доцента Миколи Петровича Антофійчука, присвячену клінічним та лабораторним ознакам гемобластозів у практиці сімейного лікаря.

У рамках науково-практичної конференції Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області вже вдруге відбулася он-лайн лекція професора, керівника Центру публічного здоров’я, завідувача кафедри загальної практики та сімейної медицини Віденського медичного університету Манфреда Майера «Unspecific complaints as reason for consultation inGP/FM. Неспецифічні скарги як причина для консультації гематологічних хворих у сімейного лікаря».

Жвавий інтерес у практичних лікарів викликала доповідь завідувача кафедри сімейної медицини, д.мед.н., професора Лариси Петрівни Сидорчук «Анемії у загальнолікарській практиці».

Доповідь к.мед.н., доцента, доцента кафедри сімейної медицини Лариси Василівни Мельничук висвітлила питання диференційної діагностики лімфаденопатій у дітей.

Інформація про роботу ІV з’їзду сімейних лікарів України була представлена у виступі заступника начальника управління-начальника відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Любові Григорівни Крикливець.