Студент БДМУ став членом Студентського парламенту України

З 22 по 25 серпня на Арабатській Стрілці, на узбережжі Азовського моря відбувся фінал XVII Студреспубліки.

Тема цього року: «Програма модернізації України». Інтелектуали з різних країн світу та  близько 700 молодих активних українців три дні працювали над ідеями розвитку країни у формі оргдіяльнісної гри.

Кульмінацією стали вибори Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України. Найвище звання здобула Олександра Телегузова (Вінницька обл.). Депутатами Студентського парламенту України стали: Василь Береговий (Сумська обл.),Сергій Говорнян (Чернівецька обл., БДМУ), Вікторія Іванова (Миколаївська обл.), Юрій Капушенко (Херсонська обл.), Максим Караулов (Миколаївська обл.), Анастасія Карпова (Рівненська обл.), Дар’я Крамаренко (Вінницька обл.), Артем Ніколенко (м. Київ), Тетяна Титко (Чернівецька обл.), Олександра Храмова (Чернігівська обл.) та Юлія Шарова (Рівненська обл.).

Вітали учасників представник влади Херсонської ОДА, а також зачитано привітання до учасників фіналу Студреспубліки-2015 від голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

Заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський поздоровив фіналістів та зазначив:

“Перед нами стоїть нелегке завдання – якісні зміни в нашій державі. Ви, молодь, відіграєте в цьому ключову роль. Ми будемо робити все можливе й залежне від нас, щоб реалізувати заплановані реформи, і тут також розраховуємо на вашу активну участь”.

Ректорат Буковинського державного медичного університету щиро вітає студента медичного факультету №1 Говорняна Сергія з обранням депутатом Студентського парламенту України!