У БДМУ відзначили День працівника освіти

1 жовтня у Палаці «Академічний» для колективу Буковинського державного медичного університету відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівника освіти.

Урочистості розпочалися із вшанування пам’яті загиблих українських військових хвилиною мовчання. Збори відкрив ректор Тарас Бойчук, привітавши професорсько-викладацький склад університету, студентів та почесних гостей. У своєму виступі він зауважив, Буковинський державний медичний університет завжди славився своїми педагогами. .

Теплі привітання з Днем працівників освіти виголосили й поважні гості: директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць, керуючий справами Чернівецької обласної радиA Микола Борець,A заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Галина Бовкун,A головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Сакрієр. Вони також вручили почесні грамоти викладачам університету за багаторічну і сумлінну працю та значний внесок у розвиток медичної освіти і науки.

Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені: старший викладач кафедри психології та соціології Галина Безарова, завідувач кафедри медичної біології та генетики Роман Булик, декан медичного факультету № 1 Василь Москалюк, AA начальник навчального відділу з сектором моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення Володимир Ходоровський.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради нагороджені: доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Галина Коваль, професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Оксана Полянська, доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Єлизавета Ткач.

Подякою Чернівецької міської ради нагороджені: завідувач кафедри анестезіології та реаніматології Віктор Коновчук, доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Катерина Бобкович, професор кафедри хірургії та урології Валерій Зайцев.

Почесною грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені: доцент кафедри анестезіології та реаніматології Сергій Акентьєв, завідувач кафедри мікробіології та вірусології Святослав Дейнека, доцент кафедри педіатрії та медичної генетики Ірина Ластівка, завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії Олександр Слободян.

Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України нагороджені: доцент кафедри іноземних мов Валентина Синиця, завідувач кафедри нервових хвороб Валерій Пашковський. Подякою Міністерства охорони здоров’я України нагороджені: професор кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Юлія Годованець, декан фармацевтичного факультету Петро Присяжнюк.

За добросовісну працю, активну життєву позицію, участь у громадському житті університету, успіхи у вихованні молодого покоління, високі моральні якості та з нагоди Дня працівників освіти подяками університету нагороджені куратори: Валерія Андрієць, викладач коледжу БДМУ; Володимир Бендас, асистент кафедри мікробіології та вірусології; Оксана Біла, старший лаборант кафедри іноземних мов, викладач-сумісник коледжу; Олена Ваколюк, асистент кафедри хірургічної та дитячої стоматології; Олександра Гарвасюк, асистент кафедри патологічної анатомії; Ірина Ілюк, доцент кафедри хірургії та урології; Олександр Лазарук, асистент кафедри патологічної анатомії; Ольга Мандрик, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб; Богдана Манчул, викладачакафедри суспільних наук та українознавства; Наталія Музика, доцент кафедри фармації.

У номінації «Вчитель року-2015» голова Студентської Ради БДМУ Віктор Романчук та студентські декани нагородили грамотами та присвоїли почесне звання «Вчитель року»: доценту кафедри внутрішньої медицини Ларисі Волошиній, доценту кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Петру Ковальчуку, доценту кафедри хірургічної та дитячої стоматології Оксані Годованець, доценту кафедри мікробіології та вірусології Андрію Міхеєвому, доценту кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Ірині Яремій, викладачу кафедри догляду за хворими і вищої медсестринської освіти Олесі Антонюк.

Учасники мистецьких студій Палацу «Академічний» підготували чимало цікавих номерів. Перед глядачами свята виступили: Василь Райда, Назарій Малиш, Яна Сиротюк. З нагоди відзначення Дня освітянина та святкування Дня міста Чернівці піснею «Черемшина» привітав ансамбль «Букмед» у складі колишніх студентів БДМУ: Алли Бурик, асистента кафедри терапевтичної стоматології, Юлії Білоокої, Дмитра Ганкевича, Мирослава Данилишина лікарів-інтернів, та студентів медичного факультету №2 Вікторії Хухлей і Федора Костенка. Окрім того, студенти медичного факультету №2, володарі II місця конкурсу «Бал знайомств» та студенти-іноземні громадяни медичного факультету №3 подарували глядачам танцювальні номери. Для усіх присутніх виступали Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта». Ведучими свята були Анастасія Пушкашу та Антон Іваніцький.