У БДМУ розпочалася вступна кампанія-2016

11 липня у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет»

розпочався прийом заяв та документів на денну і заочну форми навчання. Як повідомив відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Ходоровський, члени комісії працюють злагоджено та оперативно. Для батьків і абітурієнтів створені сприятливі умови для подачі документів, працюють інформаційно-консультаційний центр та центр подання електронних заяв. У фойє розміщений великий екран, де транслюються відеоматеріали про роботу факультетів та виступи творчих колективів університетів.

Нагадаємо, що цьогорічні вступники можуть подати до 15 заяв. При цьому не встановлюється обмеження щодо кількості університетів, до яких подаються заяви вступників, натомість встановлюється обмеження за кількістю спеціальностей – до 5. Також для спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців за кошти державного замовлення, необхідно визначити пріоритетність. Подання заяв в електронній формі на освітні програми, на яких не передбачається прийом за державні кошти, не обмежується.

Окрім цього, прийом документів на вступ за результатами ЗНО на денну форму навчання для здобуття освітніх ступенів «магістр» та «бакалавр» здійснюватиметься виключно в електронній формі. Кожен абітурієнт зможе завантажити свої документи сидячи вдома, або у будь якому іншому місці, де є комп’ютер та доступ до Інтернету. Студенти, які з певних причин не матимуть можливості подати власні документи в електронному вигляді самостійно, зможуть це зробити у визначеному ними вищому навчальному закладі, де спеціалісти завантажать документи разом з абітурієнтом. Це допоможе не лише спростити життя вступникам, а й зменшити черги, які кожного року були біля прийомних комісій, та зняти непотрібне навантаження з вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, що прийом документів триватиме з 11 по 27 липня.