Студенти БДМУ найкраще в Україні складають ліцензійні іспити «Крок»

Щорічно Міністерство охорони здоров’я України

проводить галузевий моніторинг діяльності вищих медичних навчальних закладів. Це робиться з метою висвітлення результатів оцінки різних аспектів діяльності вишів. Узагальнену інформацію щодо моніторингу 14 ВМ(Ф)НЗ та 3 закладів післядипломної освіти МОЗ України за 41 показником діяльності представлено у Галузевому довіднику.

За результатами Галузевого моніторингу Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» став безперечним лідером з-поміж інших навчальних закладів за кількістю студентів та інтернів, які продемонстрували високий рівень підготовки та успішно склали ліцензійні інтегровані іспити («Крок-1», «Крок-2», «Крок-3»). БДМУ також займає 1 місце за кількістю студентів-іноземних громадян, які успішно склали «Крок-2», що є складовою державної атестації студентів і здається на випускному курсі.

Система ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок» є комплексом засобів стандартизованої діагностики рівня професійної компетентності, що є складовою частиною державної атестації студентів, які навчаються за спеціальностями напрямів підготовки “Медицина” і “Фармація”, та лікарів (провізорів), які проходять первинну спеціалізацію (інтернатуру), у вищих закладах освіти незалежно від їх підпорядкування. Проводить ці іспити державна організація “Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки “Медицина” і “Фармація” при Міністерстві охорони здоров’я України”