Співробітники БДМУ взяли участь у Всеукраїнському з’їзді ортопедів-травматологів

Упродовж 5-7 жовтня у Києві в Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» відбувся XVII з’їздів ортопедів-травматологів України у якому презентовано спеціалістів з 10 країн світу (Україна, США, Китай, Німеччина, Франція, Польща, Литва, Узбекистан тощо).

Від Чернівецької області в роботі з’їзду взяли участь співробітники кафедри травматології та ортопедії БДМУ, члени обласного осередку асоціації та ортопеди-травматологи практичної ланки охорони здоров’я. Делегацію очолював голова Чернівецького обласного осередку Асоціації ортопедів-травматологів професор Васюк В.Л, а делегатами були: Яким’юк Д.І., Мартинов А.В., Солодкий С.С., Плєгуца І.М., Заліщук В.М.

Ортопеди-травматологи Буковини виступили на форумі з 6 доповідями, а в матеріали з’їзду включено 12 робіт. На з’їзді обговорювались питання бойової травми кінцівок та хребта; ендопротезування великих суглобів; дитячої ортопедії та травматології; хірургії верхньої кінцівки та мікрохірургії; хірургії хребта та грудної клітки; хірургії нижньої кінцівки та стопи; артроскопії та спортивної травми; кістково-гнійної хірургії та онкоортопедії; фундаментальних досліджень та регенераторної медицини; організації медичної служби України.

В ході роботи з’їзду завідувача кафедри травматології та ортопедії,  професора Васюка В.Л було обрано членом правління ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів» та членом правління ВГО «Українська асоціація травматології та остеосинтезу», а також заслухано його доповідь «Проблема ревізійного ендопротезування кульшового суглоба при септичних ускладненнях». Також з доповідями виступили: доцент Дудко О.Г., асистент Тулюлюк С.В., аспірант Коваль О.А.