В БДМУ студенти провели інтелектуальну гру

3 листопада студенти медичного факультету №2 змагалися в інтелектуальній грі “Що?Де?Коли?”( спортивна версія). Захід студенти-медики приурочили Всесвітньому дню науки та Міжнародному дню студента.

Спортивна версія гри «Що? Де? Коли?» з’явилася у 1989 році, після установчого конгресу МАК у Маріуполі. Гра з’явилася на основі однойменної телевізійної гри, що існувала з 1975 року, однак має ряд особливостей, головна з яких – змагання декількох команд одночасно на базі одних запитань.

Усі запитання висвітлювались на екрані та додатково зачитувались,після чого у гравців було рівно 60 секунд на обговорення та написання максимально близької відповіді.

У грі взяли участь 8 команд, одна з яких складалась із бажаючих гостей. Всі команди вразили своїм інтелектом,логічним складом розуму та жагою до перемоги.

Перемогу здобули студенти 5 курсу – команда «Університетські витребеньки»,

ІІ місце посіли студенти 3 курсу – команда «Максимум»,

ІІІ призове місце зайняли студенти 3 курсу – команда «Буйок».

Також організаційний комітет виділив команду «Консонанс» (студентів 4 курсу) та нагородив почесним званням «Найстильніша команда».

Музичні паузи та гарний настрій присутнім подарували студенти Марковська Юлія ,Василинчук Олег,Тарабанчук Марина та Стас Вишневецький.

Організаторами змагань були студенти наукової комісії медичного факультету №2 Палига Христина, Кизима Іванна, Худик Романія разом із студентським деканом Дмитром Косованом за сприяння доцента кафедри внутрішньої медицини, Головного куратора факультету Яни Телекі, доцента кафедри фізіології ім.Я.Д. Кіршенблата Олени Ясінської, доцента кафедри мікробіології,вірусології та імунології Діани Ротар та асистента кафедри медичної біології та генетики Мар’яна Кривчанська.