Студенти коледжу БДМУ відзначили День українського добровольця

14 березня в Україні вперше відзначається День добровольця. Цей день є особливим для нашої держави, адже саме добровольці першими стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

День українського добровольця – це ще одна нагода висловити вдячність тим безстрашним синам і донькам, що стали прикладом у вихованні вільних українців.

Усі ми, українці, з великою шаною та повагою ставимося до цих людей. З метою сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню уваги та турботи до учасників добровольчих формувань, для студентів коледжу БДМУ 2 групи І курсу та 2 групи ІІІ курсу (куратори Марта Матущак, Марія Ежнед) та 2 групи ІІ курсу (куратор Марина Рудик-Добощук) проведено години спілкування «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця» та «Гордись синами, Україно», присвячене воїнам, які відстоюють незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Присутні на заходах студенти продекламували вірші, переглянули фільм «Добровольці», дізнались, чому березень став датою вшанування добровольців, бо саме сонячного ранку 14 березня 2014 року із понад п’яти сотень бійців Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії, який прямо з Майдану Незалежності вирушив на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині.

Вчителі, лікарі, студенти, підприємці, айтішники рушили з барикад Майдану на дальні барикади Донбасу боронити незалежність України та стали ідеологічною основою нової української армії.