11 січня

Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

Відбувся дев’ятий міський конкурс «Кращий студент року – 2010»

Субота, 27 листопада 2010 00:00

26 листопада в палаці «Академічний» відбувся дев’ятий  міський конкурс «Кращий студент  року – 2010». Організаторами конкурса є відділ у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської Ради – начальник Коцур Н.І.

Участь у конкурсі брали 16 навчальних закладів. Згідно рішення студентської ради БДМУ на даний конкурс було делеговано відмінницю у навчанні, артистку студентського театру, студентку 2  курсу медичного факультету №2 Юлію Білооку.

Всіх учасникиків конкурсу привітам міський голова Федорук М.Т. На конкурсі учасники виборювали перемогу у наступних етапах: « Студентська газета», «Краща родинна страва», «Представлення», «Мій коник» ( творчий номер), та театралізоване дійство – «На тралці» ( представлення різних субкультур).

Також, у рамках конкурсу відбулася акція милосердя «Допомога дітям з вадами розвитку», до якої долучилися навчальні заклади міста. Проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, доцент  Зорій Ніна Іванівна від імені багатотисячного студентства БДМУ, які долучилися до акції, передала дві тисячі гривень. Загалом допомога дітям з вищезгаданої акції сягає більше двадцяти тисяч.

Вельмишановне журі відзначило  учасників конкурсу у різноманітних номінаціями, а також визначили призові місця.  Заступник міського голови Онацька І.І. – голова журі з приємністю виконала почесну місію та оголосила переможців.

Отож, третє почесне місце у конкурсі посіла студентка ЧНУ ім. Ю. Федьковича Іонела Товарницька, друге – студентка Буковинського університету Ісопенко Світлана, перше – студент БДФА Рибарчук Андрій, і за дев’ять років  вперше перемогу у конкурсі «Кращий студент року – 2010»  виборола  студентка БДМУ Юлія Білоока!!!