Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Бал знайомств – 2010

Четвер, 23 вересня 2010 00:00

23 вересня 2010 року в палаці «Академічний» відбувся  мистецький конкурс  серед першокурсників «Бал знайомств – 2010».
Зал заповнили молоді гарячі серця першокурсників,  студенти старших курсів, викладачі! Настрій був по-справжньому святковий, як в залі так і на сцені. Адже під гучні позивні свята на сцену вийшли ведучі конкурсу Олена Кифяк, студентка фармацевтичного факультету, артистка палацу «Академічний» та Михайло Білійчук, студент стоматологічного факультету та запросили всіх учасників конкурсу на святкову сцену. Учасники привітали гучними оплесками на сцені в. о. ректора БДМУ, професора Бойчука Т. М.

Тарас Миколайович щиросердно привітав першокурсників з першим мистецьким конкурсом в стінах БДМУ та зазначив, що це тільки початок реалізації творчих здібностей на сцені палацу, адже мистецьких заходів у нашому університеті багато, крім цього першокурсники зможуть  підтримувати імідж БДМУ на різноманітних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах і фестивалях.

Оцінювали першокурсників, учасників конкурсу  високоповажне журі у складі: Голова журі – проректор з науково-педагогічної  роботи та виховання, завідувач кафедри психології та соціології, доцент БДМУ Зорій Ніна Іванівна.
Члени журі: Художній керівник палацу «Академічний», артистка Чернівецького академічного, музично-драматичного театру ім.О. Кобилянської Головко Валентина Миколаївна,  доцент кафедри дерматовенерології  - Перепічка Михайло Петрович, доцент кафедри іноземних мов, голова ради кураторів Синиця Валентина Григорівна, голова студентської ради БДМУ Смандич Віталій, голова студентського парламенту Чернівецького Національного університету ім. Ю. Федьковича, Віце-Президент Національного студентського союзу – Олексюк Василь, голова студентського міського парламенту  - Мігалчан Аліса.

За підсумками жеребкування першими на сцені демонстрував свій талант медичний факультет №4 з відділенням молодших медичних і фармацевтичних фахівців. І, варто зазначити, що останні п’ять років це був найяскравіший виступ вищезгаданого факультету. Отож, медичний факультет №4 має і співаків, і танцюристів, поетів та гарних ведучих. Молодці! Тому заслужено отримали почесне Третє місце!

Другими демонстрували свої мистецькі здібності фармацевтичний факультет. І глядачі в залі і учасники надзвичайно хвилювалися. Адже  першокурсників фармацевтичного факультету найменше серед усіх факультетів. І та обставина, що вони  успішно виступили на святі засвідчує їхнє бажання  та потенційні можливості участі в подальших концертах та мистецьких проектах.

Справжніми оваціями зустріли глядачі на сцені учасників медичного факультету № 2. Дотепні жарти двох ведучих в образах: «щирий українець» та «новий руський», мабуть тому, що на цьому факультеті навчаються іноземні студенти.  Інструментально-вокальні композиції, хореографічні постановки та фінальна пісня «все буде добре» запалювала серця вболівальників.  Першокурсники медичного факультету № 2 здобули перемогу в номінації «інструментальне мистецтво» та посіли почесне друге місце в конкурсі.

Стоматологічний факультет також  має неабиякі творчі здобутки, зокрема: отримав нагороду в номінації «Театральне мистецтво», чарівний голос юної і пристрасної «українки» з піснею «Чом ти не прийшов?» заставив затамувати подих глядацької аудиторії. З чим ми їх і вітаємо. Адже спільно з медичним факультетом № 2 стоматологічний факультет розділив почесне друге місце.

Останніми в конкурсній програмі виступили учасники медичного факультету № 1. За останні кілька років - це найяскравіший та багатий талантами факультет  даного конкурсу. За регламентований час вони феєрично, органічно продемонстрували свої мистецькі здібності та задовольнили всі смаки не тільки глядацької публіки, але й поважне журі. Справедливо і однозначно рішення журі  медичний факультет № 1 здобув перемогу у мистецькому конкурсі «Бал знайомств – 2010».

Вітаємо  медичний факультет №  1 з перемогою   в номінаціях «Краща пісня» і «Краща хореографія»  та переможним першим місцем!!!

Досвідчені студенти-старшокурсники БДМУ порадували публіку  кращими мистецькими номерами та у винагороду отримали бурхливі оплески глядачів.     Свято вдалося завдяки всім. Хто допомагав, сприяв, підтримував студентів першого курсу БДМУ: куратори, студенти-старшокурсники, які мають сценічний досвід, та адміністрація палацу «Академічний».