24 лютого

Зорій Н.І.
Лаврів Л.П.
Савіцький В.В.

Відбулося спортивно-розважальне свято студентської молоді Буковинського державного медичного університету

Вівторок, 17 травня 2011 00:00

6-9 травня 2011 року на базі відпочинку «Здоров’я», що знаходиться у мальовничому  с. Репужинці, Заставнянського району відбулося спортивно-розважальне свято студентської молоді Буковинського державного медичного університету. Під час святкування проводилися розважальні ігри, конкурси, квест та флеш-моб з метою формування здорового способу життя серед студентської молоді.

Відбулися спортивні змагання з футболу та волейболу. «Кубок Репужинців» у змаганнях з футболу отримала команда активістів студентського самоврядування БДМУ, лідерами турнірної таблиці з волейболу стала команда викладачів університету. Своїм успіхом переможці завдячують капітанам команд: Бамбуляку Андрію Васильовичу (капітан волейбольної команди викладачів університету, асистент каф. хірургічної та дитячої стоматології) та Смандичу Віталію Степановичу (капітан футбольної команди, голова студентського самоврядування університету).

В той час, коли хлопці з азартом змагалися та демонстрували свою спортивну підготовку, дівчата активно готувалися до конкурсу «Міс Репужинці – 2011», спонсором якого була організація «Мисс социальная сеть г. Черновцы». Перемогу у конкурсі здобула Довженко Роксолана – студентка 2 курсу,  Медичного факультету №2.

8 травня базу відпочинку «Здоров’я» відвідав ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Миколайович Бойчук, який нагородив переможців змагань та побажав усім учасникам святкування здоров’я, сили та досягнення нових висот, як у спорті, так і в навчанні.

Галерея зображень