Кожокару В.І.

Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Майстер-клас з живопису відомого буковинського художника Теута Володимира Аркадійовича

Четвер, 07 жовтня 2010 00:00

12 жовтня 2010 року вперше в університеті в приміщенні читального залу іноземної літератури бібліотеки (навчальний корпус по вул. Богомольця, 2)  усі охочі мали можливість відвідати майстер-клас з живопису за участю відомого буковинського художника Теута Володимира Аркадійовича.

Мистецький захід зібрав чимало студентів різних курсів і національностей, а також представників професорсько-викладацького складу університету.  На майстер-класі була представлена персональна виставка художника і всі учасники спробували власними зусиллями написати натюрморт з натури і отримати поради.

Дивовижна атмосфера дійства, новий довгоочікуваний процес творчості і яскраві результати робіт вразили кожного. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій,  хороший настрій і картину написану власними руками. Всі залишилися задоволені від проведеного заходу.

У майбутньому такі заходи плануються проходити частіше. Вже сформувався гурток любителів мистецтва, до якого можуть приходити усі охочі.

Цей захід став початком робочої діяльності художньої студії образотворчого мистецтва на базі читального залу бібліотеки університету.

Прочитано 621 разів Останнє редагування Четвер, 27 грудня 2012 12:44