Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Найкраща студентка Чернівців навчається в БДМУ

Понеділок, 26 листопада 2012 00:00

26 листопада в палаці “Академічний” відбувся дев’ятий міський конкурс “Кращий студент року – 2012”. Участь у конкурсі брали представники 16 навчальних закладів. Згідно рішення Студентської ради БДМУ на даний конкурс було делеговано відмінницю у навчанні, артистку студентського театру, студентку ІІІ курсу медичного факультету №2 Анастасію Пушкашу.

На конкурсі учасники змагалися у п’яти етапах: “Студентська газета”, “Краща романтична страва”, “Представлення”, “Творчий номер” та театралізоване дійство – “Пропозиції у Міністерство”.

Також, у рамках конкурсу відбулася студентська акція милосердя “Допомога дітям з вадами розвитку”, до якої долучилися студенти Буковинського державного медичного університету. Кошти, зібрані студентами під час акції, передала проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, доцент Ніна Зорій.

Вельмишановне журі відзначило учасників конкурсу у різноманітних номінаціях, а також визначили призові місця. Гран-прі конкурсу “Кращий студент року – 2012” здобули Анастасія Пушкашу, студентка Буковинського державного медичного університету та Дмитро Слюсарчук, студент училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича.

Перше місце отримали Назар Плав’юк з БДФЕУ та Юлія Бурденюк з Чернівецького медичного коледжу БДМУ. Друге почесне місце у конкурсі посіла Ірина Карп, студентка ЧТЕІ КНТЕУ, третє – представниця Чернівецького політехнічного коледжу Ірина Олейнікова.

Від імені ректорату щиро вітаємо Анастасію з перемогою та бажаємо нових перемог.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: