Кожокару В.І.

Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Студентка БДМУ гідно представила область на змаганнях з черліденгу

Неділя, 12 лютого 2012 00:00

Упродовж 11-12 лютого 2012 року в м. Харків пройшов відкритий Чемпіонат України з черліденгу. У змаганнях приймали участь спортсмени з Києва. Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Донецька, Полтави, Луганська, Черкас, Павлограда, Сум, Червоноармійська, Чернівців та 2 команди з Росії.

Наш університет та область на цих змаганнях представляла студентка І курсу медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету Юлія Тимчук. В нелегкій боротьбі Юля увійшла до десятки кращих, залишивши за собою двох спортсменок, які входять до складу збірної команди України.

Своїм успіхом Юлія завдячує також наполегливій роботі тренера – викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини, фізичного виховання та здоров‘я БДМУ – Н.В. Середницької. Вітаємо її з успішним дебютом і бажаємо перемог не тільки на теренах нашої країни, але й на європейських та світових аренах.

Галерея зображень

{gallery}395{/gallery}