Кожокару В.І.

Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Студенти-волонтери БДМУ отримали подяки Голови Чернівецької облдержадміністрації

Четвер, 09 лютого 2012 00:00

9 лютого 2012 року відбулося чергове засідання Студентського парламенту Буковини. На засіданні був присутній перший заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Г.К. Галиць.

Георгій Костянтинович нагородив подяками керівників навчальних закладів, чиї студенти-волонтери взяли найбільш активну участь у проведенні благодійних заходів. Нагороди, зокрема, отримали медичні факультети №1 (декан – професор В.Д. Москалюк) і №2 (декан – доцент В.Г. Глубоченко) Буковинського державного медичного університету.

Також перший заступник голови Чернівецької ОДА повідомив учасникам засідання, що під час зустрічі голови Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа з представниками бізнесових кіл Буковини було підписано меморандум про співробітництво між Чернівецькою облдержадміністрацією і Федерацією роботодавців України. Одним з положень цього меморандуму, зазначив Георгій Костянтинович, передбачено заснування 20 грантів для випускників вищих навчальних закладів, щоб вони могли розпочати власну справу, – повідомляє прес-служба ОДА.

Під час засідання депутатами Студпарламенту було розглянуто низку питань щодо проведення заходів до Всесвітнього Дня закоханих, благодійної акції до Всесвітнього Дня онкохворих дітей, майстер-класу щодо принципів та методів управління в системі місцевого самоврядування, конкурсу “Козацькі забави”, а також щодо подання заявок на історичну гру-квест “Пам’ятай про Крути” та списків учасників змагань КВК, які заплановані на 1 квітня.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: