11 січня

Ткач А.В.

Нова когорта медиків України

Вівторок, 05 червня 2012 02:43

01 червня 2012 року у Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівців Буковинського державного медичного університету.

“Дорогі випускники – Ви теперішнє і майбутнє медицини, саме Ви продовжите реформувати медичну галузь України, а також продовжуватимете розвивати медицину у багатьох інших країнах світу, адже близько 100 випускників - громадяни інших держав.

Упевнений, що отримані ґрунтовні знання, дозволять вам гідно вступити до молодої когорти лікарів й надалі лишатися на висоті вимог нашого сьогодення, що на практиці ви обов’язково доведете свій високий фаховий рівень і, ми незабаром почуємо про ваші професійні успіхи на теренах медицини. А Ваші успіхи стануть гідним здобутком та вдячністю для Ваших шановних викладачів, які впродовж навчання були поруч, навчали, давали настанови і до яких, безперечно, Ви завжди зможете звернутися за порадою чи підтримкою,” – зазначив у своєму вітанні професор Т.М. Бойчук, ректор університету.

Прочитано 712 разів Останнє редагування Субота, 01 грудня 2012 02:03