10 лютого

Калуцький І.В.

Четвер, 29 травня 2014 02:36
Під час екскурсії

ЕКСКУРСІЯ. 21 травня відзначається Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку. З цієї нагоди студенти іноземні громадяни 55 групи І курсу разом з куратором, викладачем кафедри іноземних мов Ларисою Запоточною відвідали колишню резиденції митрополитів Буковини і Далмації, де зараз розташований Чернівецький національний університет, який є визначною пам’яткою архітектури, збудованою в 1864-1882 роках.

Неділя, 11 травня 2014 02:07
Під час заходу

ВІТАННЯ. 7 травня в Буковинському державному медичному університеті  відбулося свято приурочене Дню матері. Цьогоріч до свята долучилися студенти різних факультетів, які подарували присутнім чудову мистецькі вітання у вигляді вокальних, хореографічних та інструментальних композицій. Організаторами дійства виступили співробітники палацу “Академічний” та кафедри суспільних наук та українознавства.

Вівторок, 06 травня 2014 10:36
Творча молодь БДМУ зустрілась із знаними українськими поетами

ПОЕТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ. Уже вчетверте у Чернівцях відбувається поетичний фестиваль імені Тараса Мельничука – лауреата Шевченківської премії, поета, знаного в усьому світі. Організатором фестивалю та ведучим літературних читань у Буковинському державному медичному університеті став Мирослав Лазарук – директор меморіального музею В. Івасюка, письменник.

П'ятниця, 14 лютого 2014 15:45
Під час заходу

СВЯТО. День святого Валентина – світське свято, яке щороку 14 лютого відзначають у багатьох країнах світу та в Україні. Це свято бере початок зі Стародавнього Риму і є приводом замислитися над змістом кохання.

З цієї нагоди співробітники кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету разом зі студентами медичного факультету № 1 провели круглий стіл “День святого Валентина в Україні”, під час якого висвітлювалося історично-релігійне підґрунтя цього свята. Студенти читали вірші, виконували пісні про кохання та дарували валентинки один одному.

П'ятниця, 07 лютого 2014 22:57
Під час заходу

СВЯТО ФАКУЛЬТЕТУ. 5 лютого стоматологічний факультет розпочав естафету урочистостей приурочених 70-річчю Буковинського державного медичного університету з святкування Дня факультету та Міжнародного Дня стоматолога. Вкотре один з наймолодших факультетів університету приємно всіх здивував мистецько-розважальною програмою в палаці “Академічний”.

Зі святом студентів та викладачів привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який також вручив грамоти та подяки кращим викладачам та студентам факультету.