10 лютого

Калуцький І.В.

Вівторок, 28 січня 2014 10:40
Під час екскурсії

ЕКСКУРС. Індія – країна заселена мільйонами людей. Жоден з них не схожий один на одного – у кожного своя доля, свої традиції та обов’язок, що в сукупності називається дхармою, терміном, суть якого важко зрозуміти європейцю.

П'ятниця, 20 грудня 2013 13:12
Під час свята

СВЯТО ФАКУЛЬТЕТУ. 19 грудня медичний факультет №4 Буковинського державного медичного університету відсвяткував День факультету. Нагадаємо, що факультет засновано у 1994 році, наразі тут майбутню професію здобувають майже 400 студентів зі спеціальностей “Педіатрія”, “Медична психологія”, “Сестринська справа” та “Лабораторна діагностика”.

Зі святом студентів та викладачів привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який також вручив грамоти та подяки кращим викладачам та студентам факультету.

П'ятниця, 29 листопада 2013 16:31
Студентка БДМУ посіла призове місце на міському конкурсі “Студент року”

КОНКУРС. 28 листопада, у палаці “Академічний” пройшов XII загальноміський конкурс “Студент року”, у якому взяли участь 13 переможців відбіркових турів, що відбувалися на рівні вищих навчальних закладів міста.

Студентка 2 курсу Буковинського державного медичного університету Марина Коротчук посіла почесне ІІ місце загальноміського конкурсу. Від імені ректорату щиро вітаємо Марину із почесною нагородою та бажаємо подальших успіхів у навчанні та у творчості.

Вівторок, 12 листопада 2013 11:37
Нагороджено найкращих студентів – артистів палацу “Академічний”

МИСТЕЦЬКА РОДИНА БДМУ. Напередодні Дня студента в палаці “Академічний” пройшов мистецький звіт творчих колективів Буковинського державного медичного університету. Присутні мали змогу ще раз насолодитися прекрасними номерами артистів палацу. Зазначимо, що крім бурхливих оплесків глядачів, всім виступаючим Василь Мосійчук, Голова Студентської ради БДМУ вручив подяки за активну участь в художній самодіяльності та творчі здобутки.

П'ятниця, 08 листопада 2013 15:57
Зустріч випускників БДМУ 2003 року

10-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 1 листопада в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді БДМА) 2003 року випуску.