21 січня

Усата Г.М.

Вівторок, 05 листопада 2013 16:06
Мистецький перформанс від студентів-медиків

ДО ДНЯ СТУДЕНТА. 6 листопада студенти БДМУ, учасники мистецьких студій палацу “Академічний”, подарують своїм наставникам та колегам чудову концертну програму. Початок концерту о 17 годині.

Понеділок, 28 жовтня 2013 16:26
Зустріч випускників БДМУ 1998 року випуску

15-РІЧЧЯ ЗУСТРІЧІ. 25 жовтня в конференц-залі відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (ЧМІ) 1998 року випуску.

Понеділок, 21 жовтня 2013 12:06
Мистецькі здобутки студентів БДМУ на Міжнародному фестивалі-конкурсі

МРІЇ ПРО ЗІРКИ. Упродовж 19-20 жовтня в Палаці “Академічний” проходив VI Міжнародний фестиваль-конкурс вокальної та інструментальної музики “Мрії про зірки”. 20 жовтня відбувся гала-концерт та ногородження переможців фестивалю. З вітальним словом до учасників та гостей конкурсу звернулася доцент Оксана Оліник, головний куратор медичного факультету №1, яка передала вітання від ректора та побажала учасникам успіхів та завжди втілювати свої мрії в дійсність.

П'ятниця, 18 жовтня 2013 17:56
В БДМУ відбудеться Міжнародний мистецький фестиваль

МРІЇ ПРО ЗІРКИ. Упродовж 19-20 жовтня в Палаці “Академічний” буде проходити VI Міжнародний фестиваль-конкурс вокальної та інструментальної музики “Мрії про зірки”, в якому візьмуть участь представники 8 країн.

Понеділок, 14 жовтня 2013 09:09
Студенти БДМУ взяли участь у святкуванні 50-річчя Сучавського університету

ЗІ СВЯТОМ. 9 жовтня 2013 року у Сучавському університеті “Штефан чел Маре” відбулося святкування 50-річниці з дня заснування навчального закладу.

В рамках відзначення ювілею відбувся святковий концерт, у якому в’язали участь студенти БДМУ – артисти палацу “Академічний”.