Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Вівторок, 08 жовтня 2013 16:56
Зустріч випускників БДМУ 1988 року випуску

25-РІЧЧЯ ВИПУСКУ. 4 жовтня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників педіатричного факультету Буковинського державного медичного університету (ЧМІ) 1988 року випуску.

Понеділок, 07 жовтня 2013 00:00
Зустріч випускників 1983 року випуску

30-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 4 жовтня відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) 1983 року випуску.

П'ятниця, 04 жовтня 2013 17:44
Під час свята

СВЯТО. Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У цей день світ говорить про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них прийнятних умов життя, про невирішене у цій сфері.

Понеділок, 30 вересня 2013 03:21
Зустріч випускників БДМУ 1978 року

35-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 27 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецький медичний інститут) 1978 року випуску.

П'ятниця, 27 вересня 2013 00:00
Бал знайомств-2013

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТАЛАНТІВ. 26 вересня першокурсники БДМУ презентували свої мистецькі таланти на традиційному Балу знайомств. Свято розпочала доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка передала вітання від ректора та побажала всім учасникам вдалого виступу.

До слова, виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі на чолі з Ніною Іванівною: Валентина Головко, художній керівник палацу “Академічний”; доцент Петро Ковальчук, голова профспілкового комітету БДМУ; доцент Іван Гараздюк, директор аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”; Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини; Валентина Синиця, доцент кафедри іноземних мов; Тетяна Д’яченко, керівник естрадно-вокальної студії палацу “Академічний”; Денис Орновицький, балетместер аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”; Василь Мосійчук, голова Студентської ради БДМУ.