Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Середа, 25 вересня 2013 00:00
Спортивно-розважальне свято для першокурсників БДМУ

ДОЗВІЛЛЯ. Уже стало доброю традицією наприкінці вересня проводити свято першокурсникам Буковинського державного медичного університету в спортивно-оздоровчому таборі “Здоров’я”. Цьогоріч спортивно-розважальне свято проводилося впродовж 20-22 вересня. Організатором цього дійства виступає керівництво університету та Студентська рада. Комфортні умови для відпочинку студентів забезпечують працівники табору.

Вівторок, 24 вересня 2013 00:00
Зустріч випускників БДМУ 1973 року

40-РІЧЧЯ ВИПУСКУ.20 вересня а палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) 1973 року.

Субота, 21 вересня 2013 14:25
В БДМУ відсвяткували День фармацевтичного працівника

ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО.  19 вересня в Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника та фармацевтичного факультету.

З вітальним словом до присутніх звернувся професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, який передав вітання від ректора університету та вручив грамоти й подяки кращим викладачам та студентам факультету. Також Олександр Іванович за вагомий особистий внесок у розвиток фармацевтичної галузі, сприяння в практичній підготовці студентів університету нагородив грамотами представників фармацевтичної галузі міста та області.

Четвер, 19 вересня 2013 17:14
Свято для першокурсників БДМУ

ПЕРШОКУРСНИКУ.Уже традиційно склалося, що у вересневі дні в таборі відпочинку Буковинського державного медичного університету “Здоров’я” відбувається свято для першокурсників університету. Організаторами свята виступають ректорат, керівництво табору, Студентська рада.

Студенти-першокурсники матимуть змогу під час дня взяти участь та спостерігати за спортивними змаганнями, які триватимуть з 12 до 15 години. О 16 годині розпочнеться театралізовано-мистецьке дійство для першокурсників, після чого відбудеться нагородження переможців спортивних змагань.

Вівторок, 17 вересня 2013 00:25
Зустріч випускників БДМУ 1968 року

45-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 13 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників ЧМІ 1968 року випуску. Ведучим свята від випускників був Василь Рошка, лікар лікарні швидкої медичної допомоги, від теперішнього студентства – Христина Буринюк.