Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

П'ятниця, 24 травня 2013 16:22
Трембіті - 50

СВЯТО. Концерт до 50-річчя чернівецького ансамблю відбудеться 29 травня, о 17.00, в палаці “Академічний”.

Четвер, 23 травня 2013 17:05
Золотий ювілей “Трембіти”

ЮВІЛЕЙ. 29 травня в палаці “Академічний” відбудуться урочистості з нагоди святкування 50-річчя Народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта” Буковинського державного медичного університету.

Гості свята матимуть можливість насолодитися вокальними та хореографічними номерами улюбленого ансамблю. Також відбудеться урочисте нагородження учасників колективу всіх років. Свої музичні вітання колегам презентують мистецькі колективи навчальних закладів міста, коледжів БДМУ, Чернівецької обласної філармонії.

Середа, 22 травня 2013 17:16
Студенти БДМУ взяли участь в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗМАГАННЯ. У рамках відзначення ІІ-го Буковинського студентського фестивалю науки Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету запросив студентів-медиків позмагатись в інтерактивній інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”.

Вівторок, 21 травня 2013 17:19
Історико-медичний музей БДМУ

ДЕНЬ МУЗЕЮ. 18 травня відзначається День музеїв. У місті Чернівці, яке славиться своєю історією музеїв є багато, сьогодні ми розповімо Вам про історико-медичний музей Буковинського державного медичного університету.

Субота, 18 травня 2013 15:10
Трембіті-50

ДО ЮВІЛЕЮ. Вони давно вже не студенти… У них безліч справ і обов’язків. Кожен з них зайняв свою нішу у суспільстві, проте спогади про студентське життя і участь у ансамблі “Трембіта” і до цього часу повертають їх спогадами назад у минуле. Сьогодні ми поспілкуємось з Петром Буринюком, головним лікарем Заліщицької обласного комунального дитячого санаторію, депутатом районної ради, головою комісій по охороні здоров’я, освіти і культури та Ларисою Ринжук-Бегаль, доцентом кафедри акушерства та гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології Буковинського державного медичного університету, лікарем акушер-гінекологом вищої категорії.