Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

20 жовтня
Андрійчук Н.Й.
Бойчук О.М.
Проданчук А.І.
Сажин С.І.
Сходницький І.В.
Угринчук О.І.
Фундюр Н.М.

21 жовтня
Бєліков О.Б.
Вільчак О.М.
Кочерга Л.І.
Пислар Д.С.

22 жовтня
Камінський М.К.
Кшановська Г.І.
Окіпняк І.В.

23 жовтня

Меренюк Н.І.
Польовий В.П.

24 жовтня

Аніпко Ю.Ю.
Білоус І.І.
Міщенчук В.В.
Мойсюк О.Г.

25 жовтня

Борейко Л.Д.
Гараніна Т.С.
Дмитренко Р.Р.
Любіна Л.А.

26 жовтня

Андрусяк О.І.
Сліжук Ю.В.
Угренюк Л.В.
Яремчук О.Б.

Вівторок, 30 квітня 2013 11:33
50 років “Трембіті”

ЮВІЛЕЙ. Цього року виповнюється 50 років із заснування Народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”. Ансамбль має свою неповторну історію, яку творили колишні студенти на сьогодні доктори медичних наук, кандидати медичних наук, професори, доценти, висококваліфіковані лікарі. Близько трьох тисяч юнаків і дівчат різних поколінь пройшли в ансамблі школу естетичного виховання. Вже сьоме покоління студентів співає, танцює і грає на народних інструментах в Народному аматорському ансамблі пісні і танцю “Трембіта”.

З нагоди ювілею колективу та з нагоди Міжнародного дня танцю ми поспілкувались з учасниками ансамблю, дізналися про їх враження від участі в колективі.

Середа, 24 квітня 2013 17:43
Студенти БДМУ нагороджені дипломом І ступеня на обласному конкурсі «Чисті роси»

ТВОРЧІ ПЕРЕМОГИ. 23 квітня в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося нагородження переможців та Гала-концерт Обласного фестивалю юнацької творчості «Чисті роси» серед вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. У обласному фестивалі юнацької творчості «Чисті роси» брало участь 18 навчальних закладів – біля трьох тисяч студентів.

Зауважимо, що студенти Буковинського державного медичного університету представили навчальний заклад у всіх номінаціях, а саме: «Художнє виконавство», «Хореографічне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Літературна творчість», «Циркове мистецтво», та «Декоративно-ужиткове мистецтво» та вибороли почесне перше місце.

П'ятниця, 19 квітня 2013 14:58
Бенефіс випускників 2013 року

ВИПУСК 2013. 18 квітня в палаці “Академічний” відбувся Бенефіс студентів VI курсу Буковинського державного медичного університету. Цьогорічні випускники подарували глядачам чудову мистецьку програму, насичену веселими мініатюрами зі студентського життя. Також присутні переглянули відеоролик, в який випускники вклали спогади про навчання в БДМУ від І до VI курсу.

Студенти в повній мірі презентували свої вокальні, танцювальні, театральні таланти. Не зраджуючи традицій університету, студенти цьогоріч також своєрідно номінували викладачів та презентували їм на пам'ять світлини, на яких було проведено їх асоціативний зв'язок з відомими історичними постатями та міфічними героями. Також гості вечора мали можливість насолодитися виставкою картин студента-шестикурсника.

Вівторок, 16 квітня 2013 10:53
Учасники вокального ансамблю та вокальний керівник палацу "Академічний" Тетяна Д’яченко

ТВОРЧІ ПЕРЕМОГИ. Впродовж 12-13 квітня в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання “Юність Буковини” проходив обласний фестиваль-конкурс “Рідна пісня” серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів I – IV рівнів акредитації.

Від БДМУ участь у конкурсі взяли представники вокального ансамблю “Букмед” у складі Мирослава Данилишина (медичний факультет №1) Юлії Білоокої, Вікторії Хухлей Федора Костенко, Богдана Петрюка (медичний факультет №2), Дмитра Ганкевича (стоматологічний факультет) Алли Бурик (факультет післядипломної освіти).

Середа, 03 квітня 2013 15:44
Брейн-ринг з біоології

БРЕЙН-РИНГ. На честь завершення навчання на підготовчому відділенні Буковинського державного медичного університету на кафедрі медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки, за ініціативи ректора університету професора Тараса Бойчука, відбувся інтелектуально-творчий захід під назвою “Брейн-ринг з біології”.