11 січня

Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

Всеукраїнська спартакіада вищих медичних навчальних закладів

Понеділок, 08 жовтня 2012 00:00

Упродовж 1-3 жовтня 2012 року в Алушті (АР Крим) проходила Всеукраїнська спартакіада серед вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Організатором змагань були МОЗ України та Центральний комітет профспілки працівників охорони здоров‘я України. У програму змагань входили легка атлетика, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт та армспорт.

Честь Буковинського державного медичного університету захищали 9 студентів-спортсменів. Змагання проходили на найвищому організаційному рівні: дуже хорошими були умови проведення змагань та проживання спортсменів. Студенти БДМУ вперше брали участь у подібних змаганнях, тому головним завданням було здобуття досвіду, але без медалей команда не залишилася. Бронзову нагороду у змаганнях з армспорту виборов Ігор Рябой (медичний факультет №2, 5 курс). Гідно виступила також наша легкоатлетка: Марія Лей (медичний факультет №1, 3 курс) та гирьовик Максим Латковський (медичний факультет №1, 4 курс), які посіли 4 місце.

Учасники команди щиро вдячні керівництву та профспілковому комітету університету за надану можливість побувати на спартакіаді, за гідні умови