Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

10 лютого
Боднарюк В.Є.

Ляшук Р.П.

11 лютого
Венгловська Я.В.

Дячук І.І.
Мельник К.В.
Микалюк Л.В.
Плешко М.І.

12 лютого
Бурчу К.В.

Тунек О.А.
Цибуляк М.В.

13 лютого
Карлійчук М.А.
Пантя Д.М.
Савчук О.Ф.

14 лютого

Горошко О.М.
Москалюк В.Д.
Павлюкович О.В.
Саркісова Ю.В.
Філіпець Н.Д.
Хоменко В.Г.

15 лютого
Білоус Т.М.
Галагдина А.А.
Заморока О.В.
Циганчук Н.В.
Черноок Н.В.

16 лютого
Богдан Н.С.
Кметь О.Г.
Ляшенко О.М.
Шановський А.М.

17 лютого
Гулак А.М.
Зеленюк В.Г.
Шевчук Б.В.

18 лютого
Орлецька А.В.
Тарновецький М.В.

19 лютого
Ізвак С.Р.
Антонів А.А.
Вакарчук Г.В.
Ежнед М.А.
Кузнєцов О.О.
Майданюк В.Г.
Пентелейчук І.А.
Ткач Є.П.
Шейко Г.І.
Шмалюк М.І.

20 лютого
Лукашевич І.В.
Цигикало О.В.

21 лютого
Петринич О.А.
Ткач Н.Г.

22 лютого
Цисар Ю.В.
Щербініна А.В.
Гуменна А.В.

23 лютого
Гавалешко В.П.
Гайдуков В.А.
Мазур О.О.
Тарасюк В.І.
Филип У.Я.
Чорноус В.О.

24 лютого
Коваленко С.В.
Самойлова Г.Л.

25 лютого
Акентьєв С.О.
Буряк О.Г.
Калуцький І.В.

Спортсмени БДМУ гідно представили університет на обласних змаганнях з пауерліфтингу

Понеділок, 01 жовтня 2012 00:00

1 жовтня у спорткомплексі Буковинського державного медичного університету пройшли змагання чемпіонату області з пауерліфтингу. У змаганнях брали участь 180 спортсменів, які представляли 13 команд різних спортивних організацій області. Спортсмени БДМУ гідно представили навчальний заклад на цьому спортивному форумі, здобувши бронзу в загально командному заліку і залишивши далеко позаду команди всіх вищих навчальних закладів міста.

В особистому заліку жоден представник нашої команди не залишився без медалі: Інна Романюк (І місце – жим лежачи та І місце – триборство у категорії до 47 кг), Олексій Назарчук (І місце – жим лежачи та ІІ місце – триборство у категорії до 66 кг), Олександр Згоранець ( ІІІ місце у триборстві у категорії до 66 кг), Олег Васильєв (ІІ місце у триборстві  в категорії до 93 кг), Ігор Рябой (ІІІ місце в категорії до 105 кг), Леонід Щербатюк (ІІ місце  жим лежачи та ІІ місце – триборство в категорії до 120 кг).

Не залишився без нагород і тренер команди – викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Павло Семенов, який здобув срібло у жимі лежачи та триборстві у категорії до 120 кг у віковій групі старше 24 років.

Прочитано 736 разів Останнє редагування Понеділок, 10 грудня 2012 15:24