21 січня

Пилипчук А.Д.
Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

Спортсмени БДМУ гідно представили університет на обласних змаганнях з пауерліфтингу

Понеділок, 01 жовтня 2012 00:00

1 жовтня у спорткомплексі Буковинського державного медичного університету пройшли змагання чемпіонату області з пауерліфтингу. У змаганнях брали участь 180 спортсменів, які представляли 13 команд різних спортивних організацій області. Спортсмени БДМУ гідно представили навчальний заклад на цьому спортивному форумі, здобувши бронзу в загально командному заліку і залишивши далеко позаду команди всіх вищих навчальних закладів міста.

В особистому заліку жоден представник нашої команди не залишився без медалі: Інна Романюк (І місце – жим лежачи та І місце – триборство у категорії до 47 кг), Олексій Назарчук (І місце – жим лежачи та ІІ місце – триборство у категорії до 66 кг), Олександр Згоранець ( ІІІ місце у триборстві у категорії до 66 кг), Олег Васильєв (ІІ місце у триборстві  в категорії до 93 кг), Ігор Рябой (ІІІ місце в категорії до 105 кг), Леонід Щербатюк (ІІ місце  жим лежачи та ІІ місце – триборство в категорії до 120 кг).

Не залишився без нагород і тренер команди – викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Павло Семенов, який здобув срібло у жимі лежачи та триборстві у категорії до 120 кг у віковій групі старше 24 років.

Прочитано 718 разів Останнє редагування Понеділок, 10 грудня 2012 15:24