Кожокару В.І.

Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Змагання відкритої першості з футболу серед жіночих команд

Середа, 11 травня 2011 10:31

25-26 травня 2011 рокувідбулися змагання відкритої першості Буковинського державного медичного університету з футболу серед жіночих команд. За перемогу змагалися команди Буковинського державного медичного університету,  Чернівецького медичного коледжу БДМУ, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Буковинської державної фінансової академії.

У підсумку місця розподілилися наступним чином:

І місце – Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
ІІ місце – Буковинський державний медичний університет
ІІІ місце – Чернівецький медичний коледж БДМУ
IV місце – Буковинська державна фінансова академія.

Футбольна команда Буковинського державного медичного університету, створена у вересні 2010 року, вперше виступала на змаганнях. Тому такий дебют можна вважати дуже успішним і для наших спортсменок і для їх тренера – викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Пасько Тетяни Василівни.

На церемонії нагородження учасників змагань привітала проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Зорій Ніна Іванівна. Переможці та призери турніру були нагороджені кубками, дипломами та медалями. Сподіваємося, що цей турнір стане ще однією гарною спортивною традицією в університеті.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 637 разів Останнє редагування П'ятниця, 21 грудня 2012 12:57