10 лютого

Акентьєв С.О.
Буряк О.Г.
Калуцький І.В.

Відбулися фінальні змагання серед факультетів Буковинського державного медичного університету

П'ятниця, 29 квітня 2011 00:00

26-28 квітня 2011 рокувідбулися фінальні змагання серед факультетів Буковинського державного медичного університету з волейболу серед жіночих та чоловічих команд, карате, легкої атлетики та шахів.

26 квітня пройшли фінальні змагання Спартакіади Буковинського державного медичного університету з волейболу серед жінок. У змаганнях брали участь команди медичних факультетів №1, 2 , 4 з ВММіФФ та стоматологічного факультету. Бронзовими призерами змагань стали студенти медичного факультету №2. Друге місце посіла команда медичного факультету №1. Переможницями змагань стали дівчата медичного факультету №4 з ВММіФФ, які у запеклій боротьбі перемогли команди таких великих факультетів, як медичний факультет №1 та 2.

У складі команди-переможниці виступали: Карабін Галина (1 курс, спеціальність «Фармація»); Кришмару Олена (1 курс, спеціальність «Фармація»); Самараш Олеся (1 курс, спеціальність «Сестринська справа»); Фурик Христина (1 курс, спеціальність «Сестринська справа»); Луц Христина (1 курс, спеціальність «Фармація»); Церковнюк Юлія (1 кукс, спеціальність «Сестринська справа»);

28 квітня відбулися аналогічні змагання з волейболу серед чоловічих команд. Бронзу у цих змаганнях здобули студенти стоматологічного факультету. Срібло дісталося спортсменам медичного факультету №1, а перемогу святкувала команда медичного факультету №2, у складі якої виступали: Гринюк Микола – 1 курс; Пиргара Олександр – 1 курс; Гончарюк Євген – 1 курс; Фордзюн Олександр – 1 курс; Гайдик Віталій – 1 курс; Платаш Руслан – 2 курс.

За результатами цих змагань будуть формуватися збірні команди для участі в обласних змаганнях серед вищих навчальних закладів у 2011-2012 році. Тому хочеться привітати переможців змагань та побажати їм успіху в майбутньому.

27 квітня відбулися змагання з легкої атлетики серед команд факультетів Буковинського державного медичного університету. У змаганнях брали участь команди  всіх факультетів. Готували студентів до змагань викладачі курсу фізичного виховання Городинський Сергій Ілліч, Ібрагімова Севіль Юсирівна та Дугаєв Михайло Опанасович.

Третє місце завоювала команда стоматологічного факультету. Другими були спортсмени медичного факультету №1. Перемогу святкували студенти медичного факультету №2.

В особистому заліку результати були наступними:
Дистанція 100 м (жінки): І місце – Тарнаваська Богдана (стоматологічний факультет 2 курс); ІІ місце – Самараш Олеся (медичний факультет №4 з ВММіФФ, спеціальність «Сестринська справа», 1 курс); ІІІ місце – Габ‘ян Христина (медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа», 1 курс).

Дистанція 100 м (чоловіки): І місце – Крашевський Іван (медичний факультет №2, 1 курс); ІІ місце – Данильчук Сергій (медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа», 5 курс); ІІІ місце – Федько Олег (медичний факультет №2, 1 курс).

Штовхання ядра: І місце – Тофан Петро (медичний факультет №2, 2 курс); ІІ місце – Пилюк Олег (медичний факультет №2, 1 курс); ІІІ місце – Андрусяк Тарас  (стоматологічний факультет, 1 курс).

27 квітня закінчилися змагання з шахів, які тривали 2 тижні. В командному заліку перемогу здобула команда медичного факультету №2. Другими були студенти медичного факультету №1. Бронзу здобули студенти стоматологічного факультету.

В особистому заліку кращими були Бойчук Ілля (медичний факультет №2, 1 курс) та Фізьо Марія (фармацевтичний ф-т, спеціальність «Клін.фарм.», 4 курс).

Переможці змагань і з легкої атлетики, і з шахів показали досить високі результати. Тому ми покладаємо великі надії на їх успішний виступ у складі збірних команд університету на змаганнях універсіади області серед вищих навчальних закладів ІІІ IV рівнів акредитації.

28 квітня на татамі у фінальних змаганнях серед факультетів Буковинського державного медичного університету з карате зійшлися кращі каратисти стоматологічного, медичних факультетів №1, №2, та №4 з ВММіФФ. Переможцями змагань стала команда стоматологічного факультету. В особистому заліку результати були наступними: 1 місце – Федірчик Максим (1 курс); 2 місце – Рак Віктор (1 курс); 3 місце – Гіглюк Богдан (1 курс).